Poliset İç ve Dış Ticaret A.Ş

Poliset İç ve Dış Ticaret A.Ş.

1880 yılında kurulan Levi Grubu’nun bir iştiraki olarak faaliyete geçen Poliset firması müşterilerini en kaliteli ve en uygun fiyatlı iç ve dış mekân reklam ürünlerinin ithalat ve dağıtımını yapmak amacıyla 1991 yılında kurulmuştur. Zamanla ürün gamını reklam malzemelerinin yanı sıra fotokopi sarf malzeme, geniş format yazıcı mürekkepleri, transfer baskı kağıtları ve 3D yazıcılarla genişleten Poliset, yurt dışında yakın işbirliği içerisinde olduğu Amerika, Avrupa, Japonya ve Çin’deki en önemli üreticiler ile Türkiye piyasası için tek yetkili distribütörlük bazında işbirliği yaparak müşterilerine en kaliteli ürünleri, nitelikli hizmet anlayışı ve uygun fiyatlarla tedarik etmeyi kendine ilke edinmiştir.

Sektörün lider firmalarından biri olan Poliset yurt dışından ithal ettiği yüksek kaliteli ürünler sayesinde Türkiye piyasasındaki önemli firmalarının tedarikçiliğini yapmaktadır.

Poliset firması girişimlerine son sürat devam ederken 2019 yılında bünyesine kattığı Locor, Xenons ve Claymore markalarının Türkiye distribütörlüklerini alarak geniş format yazıcı, uv makineleri ve kesici plotter alanlarında çok ciddi atılımlar yapmıştır.

Formu Doldurun

Levi Group

Grubumuz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.

  7/24 Buradayız

  Bize Ulaşın

  Çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  +90 212 251 75 20
  info@levi.com.tr
  Müeyyedzade Mh.Kemeraltı Caddesi. Öney Is Hanı No:6 34425 Beyoglu Istanbul, Turkey