HAKKIMIZDA

LEVI GROUP

LEVI Group, Türkiye pazarında uzun bir geçmişe sahiptir. Çeşitli faaliyetlerini ortaklarıyla birlikte geliştiren grubun Başkanı Sayın Henri LEVİ, 1880 yılında ilk şirketi kuran Sayın Moise LEVİ'nin torunudur.

Grupta aktif olan şirketler ilaç, kimyasallar, mineraller, kağıt, maden cevherleri ve diğer çeşitli ürünlerin ticaretini yapmaktadır. Grup şirketleri, on yıllardır dünya çapında üne sahip çeşitli şirketleri tek yetkili olarak temsil etme ve Türkiye pazarında İrtibat Bürosu olarak hareket etme onuruna sahiptir.

Grup imalat, madencilik, lojistik, ithalat ve dağıtım alanlarında da faaliyet göstermektedir.

Mükemmeli

Hedefleriz

İşimizde uzmanız

İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz.

Yüksek başarıyı hedefler

Sonuç odaklı çalışırız. Hedeflerimizi yüksek tutar ve işimizi yaparken nihai amacımızı aklımızdan çıkarmayız.

Yenilikçi ve yaratıcıyız

Meraklı, katılımcı ve paylaşımcıyız. Zamanın gereklerini takip eder, yeni fikir ve girişimlere destek veririz.

Misyonumuz

Katma değer oluşturduğu veya oluşturabileceği sektörlerde yer almayı, ürettiği ürün ve hizmetleri kaliteli olarak yurt içinde ve yurt dışında kullanıma sunmayı, farklı bakış açıları ve yenilikler sunarak faaliyet gösterdiği sektörlere öncü olmayı, tüm paydaşlarının memnuniyetini esas alan bir yaklaşım ile faaliyet göstermeyi, sosyal sorumluluk çalışmaları ile insan ve topluma değer katmayı bir misyon olarak hedefler.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde kurumsal yönetimi, sürdürülebilir kârlılığı ve güvenilirliği ile uluslararası düzeyde paydaş olunmak istenen, girişimciliği ve yenilikçiliği ile itibar kazanmış öncü bir grup olmayı sürdürmektir.

Formu Doldurun

Levi Group

Grubumuz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.

  7/24 Buradayız

  Bize Ulaşın

  Çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  +90 212 251 75 20
  info@levi.com.tr
  Müeyyedzade Mh.Kemeraltı Caddesi. Öney Is Hanı No:6 34425 Beyoglu Istanbul, Turkey