Atlastek Yazılım

Atlastek Yazılım

ATLASTEK, her ikisi de müşterilerine web tabanlı teknolojiler ve yazılım çözümleri sağlama konusunda uzmanlaşmış iki şirket arasındaki uluslararası ortak girişimin sonucudur.

ATLASTEK'in deneyimi, yazılım pazarı ve lisanslama çözümlerine ilişkin kapsamlı anlayışıyla birleşip mükemmelliğe odaklanarak size en iyi hizmetleri sunmayı hedefler.

Müşterisinin talebine anında yanıt verebilmeyi mümkün kılan uzmanlığı, şirketinize veya kuruluşunuza yazılım varlıklarının satın alınması ve yönetimi konusunda kazanç sağlar. Aynı düşünceyle, ATLASTEK'in hedefi en iyi yazılımı en iyi fiyata lisanslama ve hizmet çözümleri sunmaktadır. ATLASTEK, dünyanın yazılım üreticilerinden Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelere üstün özel lisanslama çözümleri sunmak ve şirketlerin kurumsal ihtiyaçlarına en uygun yazılımı sağlamak için geniş bir ağ geliştirmiştir.

ATLASTEK ayrıca yakın zamanda tüm Microsoft yazılımlarının lisans yönetiminde Microsoft Sertifikalı Altın İş Ortağı olup aynı zamanda şirketler ve müşterileri için bir Microsoft SPLA küresel satıcısıdır.

Formu Doldurun

Levi Group

Grubumuz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.

  7/24 Buradayız

  Bize Ulaşın

  Çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  +90 212 251 75 20
  info@levi.com.tr
  Müeyyedzade Mh.Kemeraltı Caddesi. Öney Is Hanı No:6 34425 Beyoglu Istanbul, Turkey