Levi Danışmanlık ve Ticaret A.Ş.

LEVİ DANIŞMANLIK VE TİCARET A.Ş.

LEVİ, Türkiye pazarında uzun bir geçmişe sahiptir.
Şirket, on yıllardır dünya çapında üne sahip çeşitli şirketleri temsil etme ve onlara profesyonel hizmetler sunma onuruna sahiptir. Şirketin hissedarları ve yöneticileri, kendi alanlarında deneyimli oldukları çeşitli bölümlerini yönetmektedir:

İlaç Departmanı: Çin’de API ve intermediate üretimi yapmakta olan hemen hemen bütün üreticilerle çalışmakta ve Türkiye’nin yerli ilaç ve veteriner ilaçları üretimi yapan fabrikalara hammadde tedariği sağlamaktadır.

Kâğıt Bölümü: Özel kağıtlar da dahil olmak üzere çeşitli kâğıtlarda faaliyet göstermekte ve dünyanın çeşitli ülkelerinde bulunan önde gelen çeşitli kâğıt üreticilerini Türkiye pazarında temsil etmektedir.

Kimyasallar ve Mineraller Bölümü: LDT, kırk yılı aşkın süredir dünyanın önde gelen alüminyum oksit ve diğer aşındırıcı hammaddeler üreticisi IMERYS FUSED MINERALS'ı (Treibacher Alodur) Türkiye'yi temsil etmekten onur duyar.

Makine Departmanı: Gıda, bitkisel yağ ve ilaç endüstrisi başta olmak üzere müşterilerimize, Çin’in önde gelen üreticilerinden ekipman, üretim hattı ve makineleri tedarik etmekte ve anahtar teslim projeler yürütmekteyiz.

Su Teknolojileri: LDT, su arıtma çözümlerinde dünya lideri olan IDE Technologies'i temsil etmekten onur duyar.

Formu Doldurun

Levi Group

Grubumuz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.

  7/24 Buradayız

  Bize Ulaşın

  Çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  +90 212 251 75 20
  info@levi.com.tr
  Müeyyedzade Mh.Kemeraltı Caddesi. Öney Is Hanı No:6 34425 Beyoglu Istanbul, Turkey